Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Комерційна пропозиція консалтинговим компаніям


Шановні панове!
Суб’єкти господарювання у своїй діяльності, а громадяни в повсякденному житті, потребують кваліфікованих послуг у найрізноманітніших сферах. Безперечно, консалтингові компанії надають широкий спектр відповідних інтелектуальних послуг в межах своєї спеціалізації. І все ж, в діяльності кожного консультанта слід визнати домінування одних напрямків роботи над іншими. Видається, що це обумовлюється обраними галузями консалтингу і є цілком адекватним наслідком кількості та характеру відповідних пропозицій.
Трапляються випадки, коли завдяки бездоганній репутації консалтингової компанії, клієнт просить допомогти у вирішенні проблеми, яка виходить за межі звичної практики. Очевидно, що і в такому разі кваліфікація фахівців компанії не може піддаватись найменшому сумніву, навіть якщо він є невиправданим. Прагнучи зберегти свій високий імідж, ми рекомендуємо своїх найкращих партнерів, стандарти роботи яких є близькими до наших.

Юридична компанія „Мицик і Партнери” надає послуги в різноманітних галузях права, як от кримінальне, договірне, страхове, податкове, митне, земельне, спадкове, сімейне, трудове, житлове тощо. Однак, найсильнішою практикою наших адвокатів є саме кримінальне право.
Наявність освіти, отриманої в провідних навчальних закладах, та глибокі знання законодавства в його найдрібніших деталях дозволяють нам знаходити правильні відповіді на найскладніші запитання. А багаторічний досвід роботи в правоохоронних структурах, в тому числі на керівних посадах, безперервна практика та вміння йти на компроміс в одних випадках і бути максимально принциповим у інших, приносять справжній результат. Ми одні з небагатьох можемо гордитися численними закритими кримінальними справами, неодноразово постановленими виправдувальними вироками.
Особливо ефективно нам вдається працювати у справах про службові та економічні злочини, де діяльність їх суб’єктів регламентується вузько профільними керівними документами.
Ми щиро бажаємо Вашим клієнтам безтурботного майбутнього, однак одночасно враховуємо і те, що іноді необережна діяльність посадових осіб будь-яких ланок або простих громадян може містити ознаки протиправності, наслідком чого є перспектива притягнення до кримінальної відповідальності.
Саме у такому випадку адвокати Юридичної компанії „Мицик і Партнери” готові приступати до роботи негайно та без зволікань.

Беручи до уваги потенційні пропозиції та наші можливості, при визначенні цінової політики ми, безумовно, враховуватимемо Ваш інтерес в кожній справі.
Якщо у Вас з’являться будь-які побажання щодо цієї оферти, Ви можете викласти їх нам, а ми з задоволенням їх врахуємо. Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю.