Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Комерційна пропозиція керівникам суб'єктів господарювання


Шановні пані та панове!
Успішна діяльність господарюючого суб’єкта є метою кожного дбайливого керівника. В даний період активних законодавчих змін та недостатньо обдуманої державної політики, бізнес переживає не найкращі свої часи. Нам знайомі випадки безпідставних санкцій з боку контролюючих органів, ігнорування своїх зобов’язань Вашими контрагентами, внутрішні організаційно-правові проблеми діяльності підприємств.
Адвокатське об'єднання „Мицик і Партнери” успішно обслуговують численні підприємства в найрізноманітніших індустріях. Нашими клієнтами є страхові компанії, промислові та торгівельні підприємства, численні підприємці та громадяни.
В переважній більшості випадків керівники цих підприємств позбулись проблем оскарження необґрунтованих рішень про накладення штрафних санкцій податковими та іншими інспекціями, вживані ними заходи до стягнення дебіторських заборгованостей зводяться лише до складання довідок та передачі документів професійним юристам, вирішуються проблеми трудових відносин та статутної діяльності підприємств.
За бажання, Ви зможете без зволікань отримати контакти керівників інших підприємств, які нададуть Вам найкращі рекомендації щодо якості наших послуг.
Юридична компанія „Мицик і Партнери” пропонує і Вам співробітництво за обраною Вами програмою юридичного обслуговування – від окремої проектної роботи до повного юридичного супроводу діяльності підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі господарської діяльності.
Перелік послуг, що пропонується Адвокатським об'єднанням „Мицик і Партнери” в межах цієї пропозиції,  не є вичерпним, та включає в себе:

 • участь в переговорах та претензійна робота;
 • захист та представництво потерпілих у кримінальному процесі, в справах про адміністративні правопорушення, в тому числі невідкладна первинна робота;
 • договірне право, зокрема вирішення спорів при виконанні, зміні та припиненні зобов’язань;
 • податкове право, у тому числі підготовка підприємств до податкової перевірки,  критична оцінка перспектив податкових санкцій, оскарження рішень тощо;
 • оскарження рішень різноманітних суб’єктів владних повноважень, стягнення коштів з бюджету;
 • митне право, що включає участь в спорах про скасування рішень про визначення митної вартості, відмову у митному оформленні, визначення кодів товарів;
 • земельне право, зокрема визнання прав і встановлення порядку користування земельними ділянками;
 • страхове право, в тому числі стягнення страхових відшкодувань, представництво страховиків у адміністративному та кримінальному процесах,   у регресних спорах;
 • корпоративне, трудове, спадкове, житлове та сімейне право у всій їхній різноманітності;
 • реєстрація суб’єктів господарювання, їх припинення, зокрема супровід у процедурі  банкрутства;
 • представництво у  виконавчому провадженні, розшук боржників та їх  майна;
 • юридичний супровід операцій з нерухомістю;
 • будь-яке інше представництво в загальних та спеціалізованих судах усіх інстанцій, місцевих органах державної влади і самоврядування, у взаємовідносинах з підприємствами, установами, організаціями.


Команда Адвокатського об'єднання "Мицик і Партнери" готова приступити до роботи відразу після отримання Вашої відповіді. Сподіваємось на плідну співпрацю.

_____________________________

3 повагою,

Мицик Олег Володимирович       
керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Мицик і Партнери"  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
79005, м. Львів, вул. К. Левицького, 5/5а  
тел.: (032) 243-39-42,           
тел. моб.: (067) 313-78-19