Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Комерційна пропозиція юридичним компаніям

Шановні колеги!
Територіальні обмеження в наданні юридичних послуг стають дедалі менш помітними. Поряд з цим, слід визнати, що витрати юридичних компаній на представництво інтересів клієнтів на великих відстанях невпинно зростають. Компенсація фактичних видатків, які не пов’язані з гонорарами, перестає бути вигідним для юристів елементом оплати їхньої праці і обтяжує бюджет клієнтів. Ще більш відчутними для фахівців нашої галузі є затрати часу, який  вони могли б присвятити своїй безпосередній роботі.
Адвокатське об'єднання „Мицик і Партнери” сповідує засади прагматизму та раціоналізму. Ми невпинно перебуваємо в пошуку нових способів взаємовигідної співпраці з колегами задля досягнення спільної мети – об’єднання навколо нас якомога більше клієнтів та забезпечення найякіснішого рівня правової допомоги.
Зміст цієї комерційної пропозиції полягає у представництві нашими адвокатами інтересів клієнтів Вашої компанії при перегляді справ Львівським апеляційним адміністративним судом та Львівським апеляційним господарським судом.
В результаті такої співпраці Ви зможете істотно економити свій час та використовувати наші специфічні можливості і ресурси на місцях.
Адвокатське об'єднання „Мицик і Партнери” надає послуги в різних напрямках господарського та адміністративного права, зокрема у справах про:

  • укладення, виконання та припинення господарських і адміністративних договорів;

  • стягнення боргу та відшкодування збитків, в тому числі, за участі страховиків;

  • корпоративні спори та банкрутство;

  • спори щодо прав на землю;

  • оскарження рішень про застосування економічних та фінансових санкцій, про визначення кодів і митної вартості товарів, про відмову у їх митному оформленні;

  • стягнення коштів з бюджету;

  • проходження публічної служби тощо.


Якщо у Вас з’являться будь-які побажання щодо цієї оферти, Ви можете викласти їх нам, а ми з задоволенням негайно їх врахуємо. Адвокатське об'єднання „Мицик і Партнери” готова приступити до роботи відразу після отримання Вашого акцепту. Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю.