Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Комерційна пропозиція страховим компаніям

Шановні пані та панове!
Стабільне фінансове становище страхових компаній є обов’язковою умовою безперебійного функціонування ринку страхових послуг, вигідним як для страховиків, так і для страхувальників. Однак, ефективне відстоювання інтересів компанії іноді ускладнюється надмірною завантаженістю її працівників.
Не рідко, звичайна, однак досконало оформлена з точки зору закону, претензія приносить швидкий результат, позбавляючи клієнта тривалих судових процесів. Ми розуміємо, що внаслідок банального браку часу питання стягнення коштів на користь компанії відтягується. В інших випадках, формальний підхід до справи, в якій страховик виступає відповідачем, тягне за собою невиправдані збитки. Доводиться також спостерігати ситуації, коли, внаслідок домовленостей між винними та потерпілими особами, страхова компанія стає жертвою шахрайства.

Фахівці Юридичної компанії „Мицик і Партнери” на протязі тривалого часу успішно обслуговують найбільші страхові компанії України, надаючи свої послуги в рамках претензійно-позовної роботи, участі в судових засіданнях та роботи на стадії виконавчого провадження.
Зміст цієї комерційної пропозиції полягає у співпраці з Вашою компанією на первинних етапах оформлення страхових випадків, в справах, пов’язаних із стягненням страхових відшкодувань, пред’явленням вимог в порядку регресу тощо.
Вигідними для обох сторін такого співробітництва є економія часу і наявність специфічних ресурсів та можливостей у професійних юристів. Як наслідок – безумовне зростання прибутків.
Перелік послуг, що пропонується Юридичною компанією „Мицик і Партнери” в межах цієї пропозиції,  не є вичерпним та включає в себе:

  • юридичний супровід при укладенні атипових договорів страхування;

  • консультації та участь в складанні первинних документів, пов’язаних із страховим випадком ;

  • заходи по запобіганню страховому шахрайству;

  • участь в переговорах та претензійна робота;

  • захист та представництво потерпілих у кримінальному процесі, в справах про адміністративні правопорушення, що потягнуть виплату страхових відшкодувань;

  • стягнення коштів в порядку регресу;

  • представництво у  виконавчому провадженні, розшук боржників та їх  майна;

  • представництво в загальних та спеціалізованих судах усіх інстанцій, місцевих органах державної влади і самоврядування, у взаємовідносинах з підприємствами, установами, організаціями.


Якщо у Вас з’являться будь-які побажання щодо цієї оферти, Ви можете викласти їх нам, а ми з задоволенням негайно їх врахуємо. Юридична компанія „Мицик і Партнери” готова приступити до роботи відразу після отримання Вашого акцепту. Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю.