Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Працевлаштування за кордоном та ризики пійматися на гачок аферистів.

Бажання заробити гроші для своєї сім'ї штовхає людей розширювати географію пошуку роботи. І в багатьох випадках, враховуючи рівень оплати праці, громадяни України обираються варіант працевлаштування в країнах Європи.

Не маючи досвіду і можливості самостійного пошуку роботи за кордоном, людина обирає послуги посередника. Гарний орендований офіс, усмішка на лиці менеджера і укладення письмового договору доволі часто є вирішальним у виборі тієї чи іншої фірми-посередника.

Однак, наявність умебльованого офісу та укладення письмового договору не гарантує Вам наступного працевлаштування і, тим більше. повернення оплачених коштів у випадку, якщо роботу вам не буде знайдено.

Отже, на що потрібно звернути увагу перед тим, як укладати договір з фірмами-посередниками:

  1. Спробуйте знайти інформацію про фірму в мережі Інтернет. Пошук інформації за назвою фірми доволі часто може дати позитивний результат.Діяльність фірм, які надають послуги щодо посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном підлягають обов'язковому ліцензуванню. Перелік фірм, які отримали ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном можна знайти на офіційному сайті Державної служби зайнятості:
  2. Обов'язковою умовою надання послуг щодо посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном є укладення письмового договору. Детальні вимоги до договору закріплені в Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики від 06.09.2010 N 272. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0887-10.
  3. Звертайте увагу на терміни дії договору та термін пошуку Вам роботи. Шахраї доволі часто не вказують у договорах чітких часових меж пошуку роботи, що робить проблематичним наступне звернення з претензією про неналежне виконання ними умов договору.Серед
  4. значної кількості вимог, яких фірма-посередник повинна дотримуватися при здійсненні своєї діяльності, наголосити потрібно на наступних:-

  • до укладання з клієнтом договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном фірма зобов'язана надати клієнту засвідчену письмову достовірну інформацію про характер майбутньої роботи, загальні умови праці та проживання у країні працевлаштування;-
  • не стягувати з клієнтів будь-які види попередніх оплат за послуги з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном до отримання клієнтом завізованого іноземним роботодавцем трудового договору (контракту) та/або робочої візи (в разі наявності між  Україною та країною працевлаштування візового порядку в'їзду) в посольстві (консульстві) іноземної країни.

У тому випадку, якщо Ви вже уклали договір з фірмою-посередником, яка не виконує свої обов'язками або ж взагалі не має відповідної ліцензії, необхідно звертатися до суду з позовною заявою про розірвання або визнання недійсним договору.

Щодо отримання детальної консультації з питань розірвання / визнання недійсними договорів про працевлаштуванні на роботу за кордоном звертаєтеся за наступними контактами:

79005, м. Львів, Україна

вул. К. Левицького 5/5 «а»

тел.: (032) 243-39-42

моб.: (067) 313-78-19

моб.: (096) 373-75-19

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду