Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
В одній справі суд виправдав одразу чотирьох осіб!!!

Виправдальний вирок Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, яким виправдано чотирьох обвинувачених за ч.2 ст.146, ч.2 ст.296 КК України, кримінальне провадження по обвинуваченню яких було фактично сфальсифіковане працівниками міліції.

Усе обвинувачення ґрунтувалось виключно на доказах, здобутих під час досудового розслідування, а саме на протоколах допитів потерпілих, свідків (здебільшого неграмотних осіб, серед яких багато циган, яким фактично не було відомо, що взагалі викладено у їх показах працівниками міліції), в суді останні спростували свої покази чи заперечили будь-які дії щодо них з боку обвинувачених. Разом з тим, в суді встановлено, що деякі з потерпілих чи свідків могли бути залежними від правоохоронців, оскільки неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, більше того, заява одного з них про вчинення щодо нього кримінального правопорушення подана у той же день, коли йому було висунуте обвинувачення за крадіжку.

Відтак, суд, враховуючи викладене, виправдав обвинувачених за недоведеністю вчинення ними кримінального правопорушення!!!