Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Суд присяжних здатен визнати невинним навіть іноземця та іновірця!!!

Виправданий громадянина Марокко Личаківським районним судом м. Львова у складі двох професійних суддів та трьох присяжних у зв’язку з тим, що правоохоронні органи не довели, що кримінальне правопорушення вчинене саме ним.

Суд встановив, що частина доказів у справі було визнано недопустимими, оскільки такі були отримані з порушенням процесуального законодавства. Так, протокол огляду місця події проводився за відсутності понятих; ряд слідчих дій з обвинуваченим (огляд обвинуваченого, відібрання зразків для експертного дослідження, виїмка одягу) було проведено за відсутності перекладача та захисника обвинуваченого, а тому і проведені експертизи отриманих в результаті цих слідчих дій зразків не було прийнято судом до уваги.

Крім того, судом встановлено, що існують розбіжності між показами обвинуваченого, свідків – очевидців події та працівників міліції, а тому прийшов до висновку, що в матеріалах кримінального провадження немає достатніх та належних доказів щодо причетності  обвинуваченого до вчинення злочину, а наявні сумніви повинні трактуватися на його користь!!!