Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Тарифна політика

Юридична компанія „Мицик і Партнери” уважно ставиться до побажань наших Клієнтів, знаходячи для кожного з них індивідуальний підхід та спільно вибираючи найбільш оптимальний вид обслуговування та співробітництва. Водночас, ми розуміємо, що якісно надані послуги повинні оцінюватись належно в будь-якій галузі бізнесу.

Беручи до уваги Ваші потенційні пропозиції, враховуючи наші можливості та особливості кожного проекту, ми пропонуємо найрізноманітніші форми та способи розрахунків, включаючи погодинну оплату праці, фіксовані гонорари, винагороду за фактично досягнутий результат – гонорар успіху, абонентську плату тощо.

Розгалуженість наших практик та специфіка кожного Вашого проекту не дають нам можливості назвати одразу ціну послуги за принципом супермаркету, допоки суть поставленого завдання та перспективи його виконання стануть вичерпно зрозумілими.

Адже в протилежному випадку ані ми, ані Ви не розумітимемо чітко за що здійснюється оплата.

Зауважимо, що вартість послуг диференціюється в залежності від галузі права, як от кримінальне чи податкове, та від самого виду послуги, - консультації це чи супровід реорганізації підприємства. Якщо участь в судових засіданнях цілком можливо тарифікувати погодинно, то створення певної ідеї чи побудову стратегії проекту – значно складніше.

Розуміючи, що питання вартості послуг цікавить Клієнта одразу після їх якості, зазначимо, для прикладу, що гіпотетично участь юриста в судовому засіданні оцінюється нами в декілька сотень гривень, за оформлення складного процесуального документа ми запропонуємо ціну дещо вищу, супровід у справі про стягнення коштів чи передачу майна може бути оплачений у відсотковому співвідношенні після фактичного досягнутого результату, вартість абонентського обслуговування, як правило, спів розмірна із заробітною платою штатного юриста, а що стосується певного багатогранного та комплексного проекту, то це питання підлягатиме ретельному аналізу та обговоренню.

У всіх випадках, ми досягнемо консенсусу та забезпечимо дотримання саме Вашого фінансового інтересу, оскільки задоволеність Клієнта для нас є надто важливою.